Co stosować na wydzielinę przy skrzywionej przegrodzie nosowej?

od dwóch lat biorę dużo leków . chrząkam , ślina mi się blokuje ,mam skżywionom zagrode nosa ,momentami jest cięszko lekarz rodzinny któryś raz zmienia mi leki nie ma skutku leki biore już jak cukierki mam 32 lata biore też inchalator berodual n , jak to wyleczyć ,co zrobić ,nosem oddycham dobrze a zawiesina w gardle bardzo cięszko jest proszę o pomoc pozdrawiam kamil z kalisza wielkopolska

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam, bardzo często spotykam się w gabinecie z tym problemem. Zawsze pomaga odstawienie produktów mlecznych. Problem mija po 3-4 tygodniach.
Postaram się jak najszybciej nagrać film na YT na ten temat, więc proszę szukać pod hasłem: Kamila Ziemann dietetyk. Chociaż już nagrałam na temat: dlaczego powinniśmy unikać produktow mlecznych.
Pozdrawiam
Kamila Ziemann
www.efektcentrum.pl
www.fb.com/Efekt.Centrum

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Dzień dobry!
Proszę spróbować zrobić domowe inhalacje np. z rumianku lub zastosować napar z siemienia lnianego i wypić. Można także spróbować leczenia ziołami wykazującymi właściwości wykrztuśne. Jeśli problem nie ustępuje, proszę skontaktować się z lekarzem.

Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 698 418 306

Warto również przeczytać:
Znaczenie jakości w żywieniu
http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/znaczenie-jakosci-w-zywieniu.html