Co stosować na wymioty?

Nie wiem co moge jeszcze zrobic moj tata od przeszlo 16 godzin wymiotuje pil coca-cole pozniej rumianek miete wode a teraz zrobilam wode z dodatkiem miodu I wciaz go gania do toalety wymiotowac a tata ma jeszcze refluska...prosze o rade co mam robic I jak moge my pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do szpitala , a ma wymioty co do spożywania płynów to woda przegotowana lekko ciepła i łyżeczka pita