Co stosować na wysypkę w ciąży?

witam, jestem w 7mym tyg ciazy, od okolo dwoch tygodni mam czerwone, swedzace plamy na szyi, ktore przechodza na dekolt i policzki. Niestety smarowanie tego mascia z witamjna a nie pomaga, swiad jest coraz gorszy. Czy moga mi Panstwo podpowiedziec od czego to moze byc i jak moge sobie pomoc nie szkodzac maluszkowi?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczny dokładny wywiad alergiczny. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego lub prowadzącego ciąże