Co stosować na wzmocnienie organizmu?

witam. mam 20 lat i chciałem zapytać co brać na wzmocnienie? może jakieś tabletki czy cos innego? chodzi o to ze cwicze w domu pompki brzuszki i normlanie czuje się slaby, sa dni ze jest dobrze (1 raz na 2 tygodnie) i nie wiem co brac na to wzmocnienie :( zebym nie słabł . z góry dziekuje za pomoc

Aleksander Ropielewski

Osłabienie to objaw bardzo subiektywny i nie do końca rozumie co Pan ma na myśli mówiąc o osłabieniu. Sugeruję kontakt z lekarzem i wykonanie podstawowych badań krwi. Najlepszym sposobem na wzmocnienie jest dużo snu i zdrowe żywienie.