Co sugerują takie wyniki 51-latki?

1.Co sugerują wyniki-usuniecie guza,usunięcie całej piersi, chemioterapia przed operacją.2.Czy należy powtórzyć biopsję prawego węzła pachowego.3.Czy trzeba wykonać biopsję ogniska satelitarnego.USG w PP g9/10 obszar hypoechogeniczny ze zwapnieniem 31x20mm sugeruje TU malign.Bocznie od tej zmiany podobny obszar ok 9x9mm-ognisko satelitarne?Skóra tej piersi pogrubiała do 6mm.W PL g3 ognisko sugerujące węzeł wewnątrzsutkowy ok.4x2mm.W prawym dole pachowym hypoechogeniczny węzeł ok 6mm i z pogrubiałą korą ok.20x10mm.BIRADS5.Biopsja cienkoigłowa: dół p achowy prawy,dół pachowy lewy -masy białkowe.Biopsja gruboigłowa:Carcinoma invasivum mammae.E-cadherin Estrogen receptor ER HER-2 protein 2 Ki-67 30-35% Progesteron Receptor PR-.

Szanowna Pani, kolejna biopsja nie jest już wymagana. Sądzę, że leczenie operacyjne będzie polegało na doszczętnym usunięciu piersi, aczkolwiek lepiej aby wypowiedział się onkolog