Co świadczy o innej orientacji?

Witam mam takie zapytanie. jestem kobietą ,ale zdarza mi się czasami tak ,że podobają mi się inne kobiety myślę wtedy tak o jaka ładna, atrakcyjna kobieta. Czy to świadczyć może o jakiejś mojej innej orientacji? Zaznaczę również że mężczyźni mi się też podobają ,ale nie jestem w związku.Co jest ze mną nie tak? Pozdrawiam

Dzień dobry!

Orientacja seksualna nie jest wyborem jednej z trzech opcji - hetero-, homo- lub bi-seksualności. Jest możliwe w różnych momentach życia znajdować się gdzieś w przestrzeni pomiędzy tymi orientacjami. Np. być generalnie osobą heteroseksualną, ale na poziomie estetycznym, marzeń i fantazji interesować się także kontaktami homoseksualnymi. Być może w przyszłości będzie Pani chciała je zrealizować - być może nie. Być może jest Pani osobą biseksualną - być może nie.

Orientacja seksualna, tożsamość seksualna nie jest czymś, co można zbadać u człowieka. Kluczowe jest tu Pani własne indywidualne przeżycie, własne odczucia, poznawanie siebie.

Żadna orientacja seksualna nie jest zaburzeniem.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza