Co te bóle mogą oznaczać?

Przeczytałam miliardy forów i już naprawdę się pogubiłam.. uprawiam bardzo często sex z moim narzeczonym.. i od jakiegoś miesiąca mam straszne bóle jajników... i piersi... Okres miałam 2 tyg. temu tzn. trwał 3 dni przez 2 było to takie jakby brązowe plamienie... a  3go leciała mi taka ciemna krew, ale wyczytałam właśnie, że to możliwe, że nie był wcale okres? Jeszcze bardziej zmartwiło mnie to, że od wczoraj strasznie mnie mdli... tzn. wczoraj zwymiotowałam i dzisiaj gdzieś od popołudnia znowu mnie mdli... rano prawie zemdlałam... w dodatku od wczoraj mam zaparcie... infekcji żadnej nie mam bo byłam 3 tyg. temu u ginekologa i mówił, że jestem zdrowa... Przy badaniu pytał czy mam podwyższoną temperaturę, ale powiedziałam, że nie bo zawsze miałam temp. 36,5 a od kilku dni mam 36,8. Czy to możliwe, że jednak to bobas ? Pozdrawiam. Martyna.

KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Przede wszystkim nie jest jasne czy opisane krwawienie było miesięcznym, czy międzymiesiączkowym-nieprawidłowym, które zawsze budzi niepokój i wymaga diagnostyki.
Istnienie bądź wykluczenie ciąży może sprawdzić ginekolog zlecając odpowiednie badania.
Z uwagi na wymienione wyżej wątpliwości w obydwu kwestiach, które jednak mogą się ze sobą wiązać wskazana jest niezwłoczna wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam.