Co to jest petting?

Chciałbym zapytać się, co to jest petting i jak się to robi (przykłady)?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowny Panie,

petting jest formą aktywności seksualnej, polegająca na wzajemnych pieszczotach stref erogennych z użyciem np. rąk, bez pełnego stosunku (penetracja pochwy członkiem) oraz seksu oralnego.

Mężczyzna pieści ciało kobiety, w tym srom, łechtaczkę, zaś kobieta pobudza ręką męskiego członka (dokładnie tak samo, jak robi to mężczyzna podczas masturbacji). Opisywanie technik nie ma sensu, gdyż każdy lubi co innego i największą przyjemność stanowi stopniowe odkrywanie przyjemności ze swoim partnerem.