Co to może być? Bardzo się boję, że to rak

Mam 29 lat, 3 lata temu urodziłam córeczkę, karmiłam ją tylko 3 miesiące. Od jakiegoś czasu pobolewa mnie lewa pierś i mam z niej wyciek koloru przeźroczystego tylko kiedy naciskam na sutek, ale nie zawsze. Od miesiąca boli mnie też lewe ramię. Miesiąc temu byłam też u lekarza, bo bardzo źle się czułam, byłam słaba, kręciło mi się w głowie, trzęsły mi się nogi. Zrobiłam badania krwi, moczu, cukier i ekg serca i badania wyszły bardzo dobrze. Lekarz stwierdził, że to na tle nerwowym i z nadmiaru stresu. Już za tydzień jestem umówiona z ginekologiem w sprawie mojej piersi. Bardzo się boję i denerwuję, że to coś złego. Bardzo proszę o odpowiedź.

Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry!

Wyciek jednostronny i ból piersi jest rzeczywiście niepokojącą informacją. Może świadczyć o stanie zapalnym jeśli trwa krótko i są inne objawy infekcji.
Bardzo dobrze Pani robi, idąc na badanie. Bez wyników badań nie jestem w stanie niestety powiedzieć nic więcej.

Z poważaniem