Co to za białe krostki przy odbycie?

Witam, mam 23 lata i od jakiegoś czasu pojawiają mi się białe krosty (narośl) przy odbycie jeszcze 3 dni temu była jedna, dziś już jest 3. Proszę o pomoc. Dziękuję.
23 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane zmiany mogą sugerować infekcję wirusem HPV typ 6 i 11. Zmiany powodowane tym wirusem nazywane są kłykcinami kończystymi, sam wirus jest przenoszony drogą płciową, dlatego należy uwzględnić ostatnie kontakty seksualne w wywiadzie. Aby potwierdzić podejrzewaną przyczynę należy wykonać badanie fizykalne oraz zebrać dokładny wywiad. W tym celu konieczna jest konsultacja dermatologiczna. Nie istnieją leki dostępne bez recepty, którymi można byłoby rozpocząć leczenie.

Redakcja abcZdrowie.pl