Co to za blokada wewnątrz mnie i jak mogę się jej pozbyć?

Witam Od kilku lat gdy tylko ktoś mi się spodoba, a osoba odwzajemni to uczucie mam jakąś wewnętrzną blokadę. Nie mogę iść na przód, i cały czar pryska . Ostatnio byłam na randce, wszystko fajnie, na drogi dzień również. Następnego dnia coś mi już nie grało, szukałam (wbrew sobie) co jest z nim nie tak. Nigdy nie nawiązałam romantycznej relacji , zawsze coś mnie zniechęcało. Co to za blokada wewnątrz mnie i jak mogę się jej pozbyć? Nie wiem skąd się wzięła , Nie zostałam nigdy zraniona a mimo tego nie mogę ruszyć naprzód. Dodam tylko że mam 23 lata i zaczyna mnie martwić ta sytuacja. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień Dobry Pani,

Z zaprezentowanych przez Panią (powtarzających się) symptomów, wnioskuję, że temat jest wielowątkowy i wymagałby zajęcia się nim, przez Panią, najlepiej pod okiem psychologa (by mogła Pani dotrzeć do przyczyny symptomatycznej).

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę,
irena,mielik.madej@gmailcom
tel. 502 749 605