Co to za brązowy śluz po okresie?

Witam. Mam 17 lat i po okresie mam brązowy śluz, niepokoi mnie to. 10 lipca współżyłam z chłopakiem, ale użyliśmy prezerwatywy, a na drugi dzień, rano, dostałam okresu. Trwał on od 11 do 15 lipca, a wczasie okresu nie mogłam oddać moczu, ponieważ pod koniec okropnie mnie bolało.

16 lipca zauważyłam ten brązowy śluz, ma nieprzyjemny zapach. Nie wiem co to może być i bardzo mnie to niepokoi. Nie byłam jeszce u ginekologa, boję się. Palę papierosy i od 15 lipca nie mam apetytu. Proszę o udzielenie mi odpowiedzi.

Z góry bardzo dziękuję:)

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Radzę udać się niezwłocznie do ginekologa. Opisane przez Ciebie objawy mogą świadczyć o infekcji układu moczowego (ból w czasie oddawania moczu) i dróg rodnych (nieprzyjemny zapach upławów).

Jeśli prezerwatywa nie pękła, to ciążę można raczej wykluczyć.

Pozdrawiam serdecznie!