Co to za dziwna narośl na żołądziu w kształcie kwiata?

Bardzo proszę o pilną odpowiedź co to może być? Wyrosło mi to jakiś czas temu, z bliska wygląda jak jakiś kwiat bądź nie wiem jak to nazwać. Nie boli w dotyku. Proszę niech ktoś pomoże, co to jest? Boję się, że to jakiś nowotwór.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane zmiany mogą sugerować infekcję wirusem HPV typ 6 i 11. Aby potwierdzić podejrzewaną przyczynę konieczne jest wykonanie badania dermatologicznego a także ewentualnie badań dodatkowych, aby wykluczyć inne możliwe przyczyny.
HPV typ 6 i 11 jest przenoszony drogą płciową,  powoduje zmiany określane jako kłykciny kończyste.
Leczenie jest możliwe dopiero po dokładnym rozpoznaniu. Leczenie może być farmakologiczne (leki wyłącznie na receptę) lub zabiegowe (często skuteczniejsze).
Proponuję skonsultować problem z dermatologiem.