Co tu można zrobić, żeby przestało boleć?

Witam. Jestem po RTG kręgosłupa szyjnego ap. Wynik: Kręgosłup szyjny - spłycenie fizjologicznej lordozy na odcinku C5,6,7. Obniżenie wysokości krążka m. kręgowego na poziomie C6, C7, poza tym bez zmian. Boli mnie szyja, lewa strona i ciągnie się do lewej ręki. Boli mnie jak ruszam szyją, troche też łysze szyję jak ją obracam na boki. Co tu można zrobić żeby przestało boleć? Pozdrawiam

Bez badania ortopedycznego ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie ale początkowo warto zacząć od rehabilitacji i terapii manualnej z rehabilitantem.
Przykładowe ćwiczenia np na stronie www.ostea.pl
W razie utrzymywania dodlegliwosci kontrola ortopedyczna.
Pozdrawiam
dr n med Maciej Goch