Co w opisie USG oznacza zapis "możliwa wczesna ciąża"?

Witam, tydzień temu zrobiłam test ciążowy na którym była widoczna słabiutka druga kreska, dziś byłam u lekarza, na usg widoczny pęcherzyk o średnicy 2,2 mm, ale lekarz w rozpoznaniu wpisał że "możliwa wczesna ciąża" i nie wiem jak to zinterpretować, czy jestem w ciąży czy taki pęcherzyk może oznaczać coś innego? Czy lekarz napisał "możliwa" tylko ze względu na to że jest na tyle wczesna że może dojść do samoistnego poronienia ? I jeszcze jedno pytanie, jeśli to ciąża to na który tydzień może wskazywać taka wielkość pęcherzyka ? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Decyzję co do dalszego postępowania powinien podjąć ginekolog prowadzący.