Co wskazują moje wyniki gastroskopii?

Witam serdecznie! Mogłabym prosić o interpretację wyniku gastroskopii? Przelyk prawidłowy. W antrum widoczny polip (wygląd guzka podśluzówkowego o średnicy około 12 mm - najprawdopodobniej odprysk trzustki) z niewielką nadżerką na szczycie. Pobracie wycinka do badania histopatologicznego. Wniosek - podejrzenie trzustki ektopowej. Wynik badania: Polipowaty fragment błony śluzowej żołądka z metaplazja jelitowa. Gastritis chronica ( ) Helicobacter pylori (-) Hyperplasia fovealis mucosae (strefa przejściowa). Utkania ektopowej trzustki nie znaleziono. Nie zastosowano żadnego leczenia. Gastroskopia była wykonana w zeszle wakacje a od jakiegoś czasu dokuczaja mi bóle brzucha po każdym posiłku i mdłości. Dodam ze brałam lek, którego skutkiem ubocznym może być zapalenie błony śluzowej żołądka i po 3 tygodniach zażywania mi się to zaczęło. Czy w takiej sytuacji powinnam wykonać ponowną gastroskopie i podjąć jakieś leczenie?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyt u gastroenterologa i ustalenie dalszego postępowania diagnostyczno terapeutycznego