Co z guzami na płatach tarczycy?

Witam mam problemy z tarczyca od 2010 roku do tej pory mój lekarz nie potrafił określić co mi jest. Od 2018 zmieniłam lekarza i okazało się że mam guzy na lewym i prawym placie. Z biopsji wyszło że mam guza mieszanej echogenicznosci . Zmiana pecherzykowa bliżej nieokreślona gr3 wg bethesda. I bardzo źle się czuję. Czasem mam ciśnienie 190/130. Kolatania serca i wgl czy to od tarczycy

Lek. Michał Lenard

Pani objawy mogą być spowodowane zmianą w tarczycy. Nie wykazuje ona cech złośliwości, ale powinna być obserwowana regularnie, lub usunięta, jeżeli tak zdecyduje Pani lekarz prowadzący. Pozdrawiam!