Co zaradzić na siwe włosy?

Witam ja z takim zapytankiem otóż mam 20 lat i mam taki problem otóż na głowie mam dosc sporo siwych włosów jestem ciemnym brunetem, dodam ze mój ojciec ma 40 lat i jest juz praktycznie cały siwiutki wiec możliwe ze to kwestia genow jednak dla mnie siwienie jest dosc uciążliwe i bulwersujace. Co moge zrobić aby cos zaradzic na ten problem ? Z góry dzięki za odpowiedz pozdrawim

Lek. Wojciech Zygmunt

Niestety jest to problem, który często zaczyna doskwierać osobom po 20 r.ż. Kwestia genetyczna może odpowiadać za przyspieszenie tego procesu. Jeżeli siwienie bardzo przeszkadza, trzeba rozważyć ewentualne farbowanie włosów. Polecam także zdrową i zbilansowaną dietę i kontakt z WYKWALIFIKOWANYM dietetykiem. Pozdrawiam i życzę zdrowia.