Co zastosować na krwiaka w zgięciu łokcia?

Witam, tydzień temu miałam pobieraną krew, od tamtej pory boli mnie ręka w zgięciu łokcia i trochę powyżej, mam krwiaka który rozlał się w miejscu pobrania krwi oraz z drugiej strony w okolicy łokcia. Mam trudności z jej zginaniem, a gdy ją wyprostuję to czuję jakby mnie coś w niej ciągnęło. Nie wiem co zastosować aby mi przeszło. Jestem w I trymestrze ciąży i boje się brać leki czy też maści na własną rękę. Czy altacet pomoże?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze powinien a jak wyszły badania czy poziom płytek krwi jest w normie . Proponuje zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badania