Co zastosować na stan zapalny w kącikach ust?

Dzień dobry Mam od 10 miesięcy stan zapalny w kącikach ust przepisywano mi następujące maści w różnych odstępach czasu: momederm , protopic 0,1%, carident, travocort, diprogent, maść B2, clotrimazolum GSK. Żaden z tych leków mi nie pomógł - proszę o pomoc

Jest wiele możliwych przyczyn takiego stanu. Czy próbowano ustalić rozpoznanie, pobrano jakieś posiewy? Trudno się wypowiedzieć, nie widząc pacjenta.