Co zastosować na suchy kaszel w oskrzelach?

Witam Serdecznie Od dwóch tygodni bardz meczy mnie w dzień a w szczególności nie dozniesienia w nocy i nie daje spać suchy kaszel w oskrzelach czuje takie swędzenie chetnie bym wział sztyl i podrapał się, bez goraczki, sporadycznie-rzadko odkrztuszam flegmę zielona, jestem astmatykiem biore Symbicort 320 2x dziennie i Flixotide 250 Co mam zrobić udac sie do rodzinnego

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć