Co ze sobą zrobić po skończeniu z narkotykami?

Witam mam 18 lat od 14-15 roku życia mam przygodę z narkotykami na Początku Zaczęło się od trawki następnie pojawił się mefedron amfa i tzw Magiczny tytoń było to bardzo popularne nie ominęły mnie również tabletki tzw dropsy wszystkim tym używką towarzyszł alkochol każdego rodzaju w trakcie tych zdarzeń byłem dotkliwie pobity również miałem problemy rodzinne kompletne nie zrozumienie ze strony rodziców zawsze jednak rodzice mieli nadzieję że z tego wyjde był okres w moim życiu że się ogarnołem pracowałem ćwiczyłem wszystko mi się układało lecz znów wpadłem w złe towarzystwo i wszystko się posypało od pewnego czasu mam stany. Lękowe boje się przebywać w gronie nowo poznannych osób myślialmi jestem zupełnie gdzie indziej od pewno czasu zastanawiał się nad swoim życiem czy to ma kompletnie jakiś sens Nie wiem co ze sobą zrobić Proszę o rade

Podstawą lekczenia jest terapia odwykowa. To wielotygodniowe leczenie, w trakcie którego nauczy sie Pan radzić sobie z emocjami. Ośrodków leczenia uazleznienia mieszanego (czyli od wielu substancji) jest wiele. Może Pan znaleźć kontakt na stronach internetowych. Wystarczy skierowanie od lekarza rodzinnego.