Co znaczą artefakty mięśniowo-elektrodowe?

WITAM WYNIK BADANIA BADANIE WYKONANO W CZUWANIU Z PRÓBOM FOTOSTYMULACJI I 3 MINUTOWEJ HIPERWENTYLACJI ZAPIS ASYMETRYCZNY PO STRONIE LEWEJ DOMINUJĄ ARTEFAKTY MIĘSNIOWO-ELEKTRODOWE. PO STRONIE PRAWEJ ZAPIS ZRÓŻNICOWANY PRZESTRZENNIE Z DOMINIUJĄCOM CZYNNOŚCIOM PODSTAWOWĄ FAL ALFA OK.10/SEKUND RZ OBECNE FS REAKTYWNA HW NIE ZMIENIA W ISTOTNY SPOSÓB WZORU ZAPISU. ORZECZENIE ZAPIS ZMODYFIKOWANY DOMINIUJĄCOM CZYNNOŚCIOM MIĘSNIOWOM PO STRONIE LEWEJ. NAD PRAWĄ PÓŁKULA ZAPIS BEZ ZMIAN .CÓRKA OD ROKU MA PORAZENIE NERWU 7 TWARZY .PROSZE O INTERPRETACJE DZIĘKUJE

Witam!
Po stronie prawej zapis jest prawidłowy. Po lewej natomiast artefakty biologiczne, czyli w tym układzie mięśniowe uniemożliwiają prawidłową interpretację badania. Badanie należy powtórzyć z "właściwą" niwelacją artefaktów - to jest wykonalne!
Powodzenia
W. Łuczkowski.