Co znaczą badania na toksoplazmozę?

Dzień dobry, bardzo proszę o interpretację wyników badań: Badanie: Toxoplasma gondii IgG; Parametr: Przeciwciała w kl. IgG; Wynik: <0.130 IU/ml < 1,0 niereaktywny ≥ 1,0-<3,0 niejednoznaczny ≥ 3,0 reaktywny Badanie: Toxoplasma gondii IgM Parametr: Przeciwciała w kl. IgM; Wynik: 0,2 COI <0,8 wynik niereaktywny Jednostka : COI ≥0,8- <1,0- wynik niejednoznaczny Jednostka : COI ≥1,0- wynik reaktywny Dziękuję

Lek. Paweł Szadkowski

Oba wyniki są ujemne, czyli prawidłowe. Nie miała Pani kontaktu z T.gondii.