Co znaczą białe krostki na dolnej części żołędzia przy penisie?

Witam od dłuższego czasu mam białe krostki na dolnej części żołędzia przy penisie przez długi czas nie miałem z tym problemów normalnie mogłem współżyc z dziewczyną i nic dziwnego się nie działo ale od jakiegoś czasu zauważyłem zaczerwienienie się na (nie wiem jak to się fachowo nazywa) tej części gdzie znajduje się dziurka od oddawania moczu, a od dnia wczorajszego zaczął mnie trochę boleć górna część żołędzia, dodam że często wyjeżdżam na delegacje więc stosunki odbywam kilka razy tylko w miesiącu. Co to może być i czy mam się obawiać?

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na infekcję, wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.