Co znaczą bóle brzucha, jajników i kręgosłupa?

Zazwyczaj miałam cykle 28-29. 18 grudnia była normalna miesiaczka. Potem miałam wypadek samochodowy tzn. 5/6 stycznia ale naszczescie to nic groźnego. Byłam na bardzo silnych lekach i dostałam miesiaczki 13 stycznia czyli 26 dzień cyklu i od tamtej pory nie mam miesiaczki wykonałam 3 testy pierwszy 8 lutego wynik pozytywny drugi 10 lutego i trzeci 12 lutego też wynik pozytywny. Byłam u lekarza 14 lutego zrobił mi usg dopochwowo i nie było widać pęcherzyka ciążowego. Zrobiłam betę wynosi 140,76. Mam straszne bóle brzucha, janików i kręgosłupa czy mam się martwić na zapas że jest coś nie tak?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne powtórne oznaczenie aby określić jaki jest przyrost beta hcg i koniecznie ponowna wizyta u ginekologa