Co znaczą bóle głowy, drętwienia nóg?

Witam serdecznie. Mam 29 lat. Od jakiś 2 miesięcy cierpię na migreny. Robiłam rezonans wyszedł dobrze tylko były 2 naczynia pęknięte ale lekarz kazał się nie przejmować. Teraz byłam u lekarza rodzinnego który stwierdził duża różnicę ciśnień na obu rękach i kazał przyjść za jakiś czas na powtórzenie. Od jakiś 2 tygodni bolą mnie nogi przez cały dzień czasem czuję mrowienie i dretwienie w nogach. W nocy bólu nie ma. Czy to wszystko może być powiazane? Do jakiego specjalisty się najlepiej udać

Witam!
Prawdopodobnie nie zrozumiałem Pani opisu RM głowy? Wspomina Pani o "tylko 2 pękniętych naczyniach, ale lekarz kazał się nie przejmować". Jeżeli są pęknięte w głowie naczynia to jest "tragedia", trudno mi uwierzyć, że Pani przy tym chodzi. To jest niemożliwe, żeby lekarz zalecał pacjentce spokój i luz przy krwawieniu do jamy czaszki!!!!
Jest Pani twarda, życzę powodzenia
W. Łuczkowski.