Co znaczą bóle i zawroty głowy, problemy z pamięcią i koncentracją?

Dzień dobry,od 4 lat(mam 29) przyjmuję leki przeciwpadaczkowe i antydepresyjne ze względu na bóle i zawroty głowy,problemy z pamięcią i koncentracją.Objawy ustąpiły po lekach ale lekarze nie znaleźli przyczyny;guz,sm,uszkodzenie mózgu wykluczone, tarczyca ok.Natrafiłam na hasło"trisomia chromosomu xxx"-czy powinnam się przebadać w tym kierunku?Mam 177cm(jestem dużo wyższa od mężczyzn w rodzinie),100cm w biuście/73cm pod nim,mocne owłosienie łonowe(na reszcie ciała małe),jestem b."emocjonalna".

Witam!
Powinna się Pani cieszyć, że badania wypadły ujemnie!!!To co u Pani "wyleczyli" mogło być zaburzeniami nerwicowymi; jak widać "dalsze drążenie stanu zdrowia" pozostało. Niech Pani dla świętego spokoju zrobi badania genetyczne i wskazane dalsze, porządne leczenie nerwicy!!!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.