Co znaczą bóle mięśni kręgosłupa i problem z koncentracją?

Witam piszę gdyż nie wiem co robić. Od roku mamy z mężem podobne objawy. Co chwila infekcje ale do tego bóle mięśni kręgosłupa tiki twarzy nóg i potworna słabość taka że żyć się nie chce. Problem z myśleniem koncentracją i zmęczenie zmęczenie. Badania krwi nic nie pokazują. Lekarze patrzą jak na wariatów. Rodziną wysyła do psychiatry. A ja teraz znowu kaszę i wszystko mnie boli. Nie chcę kolejnego antybiotyku. Co to może być ? Czekam na wynik boreliozy i chlamydia pneumonie. Szukamy po omacku.

Witam serdecznie,
1. Czy badany był poziom witaminy D3
(25 OH) ? Jeśli jeszcze nie - od tego bym zaczęła :)

2.Bardzo dobry trop - to dobrze, że zostały badania w kierunku boreliozy - bo objawy, które Państwo opisują są dość typowe dla tej choroby.

Diagnozowanie Boreliozy jest dość trudne i może być potrzebna seria wielu różnych badań, aby wykluczyć obecność krętka boreli.

Pozdrawiam serdecznie
mgr Natalia Dębiec