Co znaczą bóle na wysokości żołądka, lewego i prawego żebra?

Witam, w październiku miałem straszne bóle na wysokości żołądka, lewego i prawego zebra. Atak wystąpił trakcie imprezy gdzie sporo zjadłem i wypiłem. Od tego czasu mam biegunki, niechęć do jedzienia. Wykonane USG i TK w kierunku trzustki nie wykazały żadnych zmian. Amylaza i lipaza i dolnych wartościach normy. Sam jestem na diecie trzustkowej i mimo jej i suplementacji Kreonu w badaniu kalu nadal wychodzą nieliczne ziarna tłuszczu i liczne ziarna skrobii. Czy to PZT?? Mam stolce z tłuszczem...

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może na to wskazywać . Konieczna opieka pod okiem lekarza gastroenterologa i jak sadze modyfikacja leczenie