Co znaczą bóle obu nóg przy chodzeniu?

Mam bóle obu nóg przy chodzeniu z tyłu kolan i podkurcz dużych palcy nóg także przy chodzeniu , dostałem skierowanie do szpitala na oddział neurologiczny jednak lekaż stwierdził że nie potrzebuje hospitalizacji ponieważ Lekarz stwierdził stan pacjenta ogólnie dobry ,pełny kontakt słowno-logiczny,wydolny oddechowo i krążeniowo hirurg naczyniowy stwierdził przepływ tętnic w obu nogach prawidłowa ciepłota nóg prawidłowa skura bug dobrze odżywiona , RTG wykazało zmiany zwyrodnieniowe pod postacią zwężenia przestrzeni międzykręgowej L5-S1i Niewielkie klinowe zniekształcenie trzonów Th11-Th12 po tym dostałem znów skierowanie do ortopedy stan zdrowia jaki był taki jest bardzo proszę o odpowiedź z góry dziękuję

Lek. Michał Lenard

Na chwilę obecną trudno stwierdzić przyczynę. Musi Pan zostać zbadany przez ortopedę, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!