Co znaczą bóle pod prawym żebrem promieniujące pod łopatką?

Witam. Mam 24 lata od 2 tyg mam bóle pod prawym zebrem promieniujace pod łopatka prawe jakoś tak czasami aż bok mnie boli. Do tego doszło puste częste odbijanie i czasami zgaga. Zniechęca mnie to trochę do jedzenia. Zrobiono mi usg gdzie wszystko wyszło wporzadku tylko mam dwukrotnie podgiety pęcherzyk żółciowy ale bez zlogow. Mam tak od urodzenia ale czy mogłam sobie go podrażnic czymś i od tego te dolegliwości? Mam lekko podwyższone crp 5.80 nr 0-5, obniżone limfocyty i bazofile. Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie