Co znaczą bóle podbrzusza nachodzące na prawą stronę, mdłości i ból dolnej części pleców?

Witam,. Ponad miesiąc temu miałam infekcje intymną, pomógł probiotyk i maść z apteki. Dwa tygodnie temu infekcja powróciła biało zielonkawa z grudkami, pieczenie jak bym się tam pocięła, dwa dni przed miesiączką miałam silne bole podbrzusza, jajników i dołu pleców (miesiączkę dostałam w terminie) od wczoraj infekcja powróciła plus bole podbrzusza nachodzące na prawa stronę, mdłości ból dolnej części pleców, osłabienie. Czy to wszystko od infekcji.? Wizytę u ginekologa mam dopiero w w czwartek.

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa, lub lekarza rodzinnego.