Co znaczą bóle w górnej części klatki po lewej stronie?

Witam. Podczas biegania mam bóle w górnej części klatki po lewej stronie. Ciężko mi jest podnieść szybkość intensywność biegu ból narasta. Dodam że jeżdżę na rowerze z pulsem na poziomie 90% to jest około 160 /min i nic nie boli. czy to może być związane z wstrząsami podczas biegu. Mam 40lat nigdy nie miałem problemów kardiologicznych. Nie palę ,nie piję w miarę dobrze się odżywiam.

Witam
Wysiłek fizyczny na rowerze a podczas biegania to inny typ wysiłku. Osoby, które mają świetną kondycję rowerową niekoniecznie maja dobrą kondycję do biegania. Prawdopodobnie organizm sugeruje zwolnienie tempa. To nie ma nic wspólnego z wstrząsami. Proszę utrzymać mniejsze tempo przez najbliższych 10 treningów i później spróbować tempo zwiększyć. Powinno być dobrze.

Magdalena Maciejewska
dietetyk Bydgoszcz
http://www.maciejewska.eu