Co znaczą brązowe kropki na zębach?

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czegos na temat brazowych kropek na zebach konkretnie 3 na prawej jedynce i 1 na lewej jedynce wizyta dopiero 21 Grudnia...

Witam,
bez bezpośredniego badania w gabinecie trudno ocenić czym są te plamki. Może to być zarówno tylko przebarwienie, może zmiany próchnicowe lub ubytki niepróchnicowego pochodzenia.
Do czasu wizyty warto dbać o odpowiednią higienę jamy ustnej. Na wizycie na pewno lekarz oceni, jakiego leczenia wymagają te plamki.
Pozdrawiam