Co znaczą cechy obrzęku z pogrubieniem skóry i hyperechogenicznymi zmianami w miąższu?

Bardzo proszę o wyjaśnienie wyniku USG. Lewa pierś po zabiegu operacyjnym 22.05.2017,z powodu ropnia. W rzucie blizny skórnej (w KGP,w linii otoczki) cechy obrzęku z pogrubienem skóry i hyperechogenicznymi zmianami w miązszu odpowiadającymi resorbującym się wybroczynon. Na granicy skóry i tkanki podskórnej ślad płynu (pon.2 mm). W lewym dole pachowym dwa odczynowe węzły chłonne,o pogrubiałej korze 10-11 mm w osi długiej. Pani radiolog mi nic nie wyjaśniła.To napewno tylko po zabiegu odczyny?

Witam , najprawdopodoniej zmiany są odczynowe , szczegóły proszę jednak koniecznie omówić z lekarzem prowadzącym! z.żurawski