Co znaczą czarne kropki na skórze szyi?

Witam od jakiegoś czasu zauważyłam dziwne czarne malutkie kropki na skórze szyi, przez co moja skóra wygląda jakby była brudna, jest ich dużo. Biore kąpiel codziennie i dokładnie więc nie mam pojęcie co to może być. Peeling nie pomógł.

Dzień dobry,

Proszę wysłać zdjęcie zmiany za pośrednictwem tego portalu lub na mój mail info@gziu.pl.
Postaram się pomóc

IJ