Co znaczą częste, krótkotrwałe bóle głowy i brzucha?

Moja córka 8 lat, miewa ostatnio czeste krotkotrwale bole glowy i brzucha( do kilku minut) powróciły nocne krwawienia z nosa, jednodniowe goraczki, i zmeczebie wieczorne, ktore do tej pory nie wystepowalo. Trwa to ok miesiaca. Pediatra uspokaja, ze to nic strasznego. Pasozyty wykluczone, brzuch w porzadku. Prosze o pomoc

Witam serdecznie,

Skoro pediatra tak mówi, to pewnie się nie myli. Nie mniej jednak, warto byłoby zasięgnąć opinii innego pediatry, ponieważ żadnych dolegliwości u dziecka nie wolno bagatelizować i aby Pani się uspokoiła.

Pozdrawiam.