Co znaczą dla mnie plamienia w 7. tygodniu ciąży?

Jestem w 7 tygodniu ciąży. Kilka dni temu dostałam plamienia. Było ono nie wielkie, jednak jednego dnia pojawił się skrzep wielkości złotówki. Teraz krwawienie ustało i wszystko wydaje się być w porządku. Czy mam powody do obaw? Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień, a ja się bardzo niepokoję.

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej nie ma powodu do niepokoju, plamienia we wczesnej ciąży mogą się pojawiać.