Co znaczą doły nadobojczykowe wolne?

witam dostałam wynik i nie wiem co znaczy Po prawej i po lewej w okolicy kąta żuchwy i podżuchwowo widoczne są pojedynczo niepowiększone nieco odczynowe i nie które węzły chłonne najwieksze dł 11 mmpo prawej i do 10 mm po lewej obustronie głównie w okolicy podziału szyji górnego przedziału II gi dodatkowo obustronnie pojedyncze mniejsze do 8 mm w przedziale szyji III im w przedziale szyji V tym bez powiekszonych węzłów chłonnych W przedziale I szyji bez powiekszonych węzłów chłonnych Wolnych przestrzeni płynowych zmian TU nie uwidoczniono ślinianki podżuchwowe w normie Doły nad obojczykowe wolne

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? czy jakieś cechy infekcji? jak wygląda morfologia i wskaźniki zapalne?