Co znaczą drętwienia i uciski lewej skroni?

Witam.Przez pół roku mam dretwienia,uciski lewej skroni oraz kiedy oddaje mocz mrowienia od tylu głowy po tą skroń.Przed wypróżnieniem mrowią mnie też pośladki.Morfologia,wit.b12,mg,kreatynina, ciśnienie, rezonans magnetyczny bez kontrastu ok. EEG dominuje średnionapieciowa regularna czynność alfa 10c/sek.Zmian ogniskowych ani napadowych nie zarejestrowano. RTG kręgosłupa szyjnego:niewielka kyfoza.Wysokosc i szer przestrzeni międzykręgowych zachowane.Zaznaczone zmiany zwyrodnieniowe w stawach unkowertebralnychCzymMogaBycSpowodowaneMojeDolegliwosciICoRobicDalej

Witam!
Konieczna konsultacja psychiatryczna i psychologiczna! Objawy wskazują na tło nerwicowe. Często zastosowanie leków p/depresyjnych daje lepsze efekty niż leki p/bólowe. Niech Pani spróbuje łącznie z psychoterapią.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.