Co znaczą duże ilości krwi podczas wypróżniania?

Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym podczas wypróżniania obfitego zbitego stolca pojawiły się u mnie duże ilości krwi w środku muszli i na papierze. Po kilku godzinach przerwy zaczęłam odczuwać dyskomfort przy siedzeniu w lewej stronie podbrzusza. Krwawienie było minimalne. Zbladłam, dostałam drgawek i 39 stopni gorączki. Teraz krwawienia nie ma. Jest pobolewanie w brzuchu i plecach gorączka i "bulgotanie" oraz osłabienie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego , po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć