Co znaczą fragmenty jaja płodowego z martwicą i ropnym naciekiem zapalnym?

Witam, 4 kwietnia poronilam. Byla to pierwszanie ciąża. Na wypisie ze szpitala po zabiegumnie lyzeczkowania jako rozpoznanie zostalo wpisane poronienie chybione. Zlecono również badanie histopatologiczne. Dzis odebralam wynik. Wynik badania ktory dzis odebralam brzmi następująco:"fragmety jaja plodowego z martwica i ropnym naciekiem zapalnym. Tkanek plodu nie stwierdzono" co oznaczaja te wyniki?

Lek. Tomasz Budlewski

Ze prawdopodobna przyczyna poronienia była, infekcja wewnątrzmaciczna