Co znaczą kłucia w brzuchu po wypadku?

Witam. Miesiąc temu uległem wypadkowi w pracy, przewróciłem się z drabiny i upadłem na twarde opony. Po tym czasie byłem cały potłuczony szczególnie jeden bok plecow. Za jakiś czas zaczęły dokuczać mi dziwne pobolewania w brzuchu m.in kłucie, brak gazów, ulżyło mi kiedy wymusiłem samowolnie odbijanie. Lekarz skierował mnie na USG brzucha, pobranie krwi, badanie moczu. Wyniki prawidłowe, w tym crp na stan zapalny, kamień w nerce rozkruszony na pół po upadku. Do dziś czuje kłucia w brzuchu, co może być powodem? Wypróżniam się regularnie, nie mam problemu z jedzeniem, nadal "odczuwam brzuch" i pojawiają się kłucia, dostałem od lekarza tabletki na poprawę pracy jelit jednak to nie pomaga, nie wiem gdzie leży przyczyna. Wszystko zaczęło się po upadku.

Lek. Tomasz Budlewski

Być c może bardziej kwestia problemów z kręgosłupem proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego ponownie Ew tk jamy brzusznej