Co znaczą kłujące bóle głowy?

Od kilku dni mam napadowe silne klujace trwajace kilka sekund bole głowy po prawej górnej jakby lekko z tylu części glowy. Pojawiają sie kilka razy w ciagu dnia. Innych objawów póki co nie ma. Z czym to może być związane. Nawet teraz gdy pisze pojawił sie bol trwal ze 2 sek. I jakby nigdy nic. Prosze o odp

Witam!
Badanie neurologiczne, RM głowy, EEG, podstawowe badania laboratoryjne,WSH.
Jeżeli badania wypadną ujemnie to należy się skontaktować z psychologiem i ew. psychoterapia.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.