Co znaczą moje badania w 11 tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 11 tygodniu ciąży za tydzień mam wizytę u lekarza w związku z badaniami prenatalnymi, zrobiłam sobie już badania krwi test pappa oraz wolna jednostka beta hcg wyszło te 46,09 IU/I oraz Pappa 2,39 IU/I dodam że mam 25 lat. Strasznie się martwię proszę o pomoc

Nie robi się tak. Tylko kompletne badanie prenatalne może coś powiedzieć. Czyli dodatkowo USG oraz wywiad. To wszystko wpisuje lekarz certyfikowany przez FMF (można ich wykaz znaleźć na stronie Fetal Medicine Foundation) do specjalnego programu, który wylicza ryzyko trzech trisomii.