Co znaczą moje wyniki przy prawostronnych bólach głowy?

witam. od dwoch miesięcy mam prawostronne bole głowy. sugerowano nerw trójdzielny, aczkolwiek zlecono mr głowy. proszę o interpratacje wyników. Półkule mózgu i móżdżku bez ognisk patologicznych.pień mózgu prawidłowy. bez ognisk restrykcji dyfuzji. Układ komorowy prawidłowej szerokości, nieprzemieszczony, symetryczny. Przymózgowe przestrzenie płynowe w normie. Okolica przysadki mózgowej oraz okolica nadsiodłowa prawidłowe. Kompleksy nerwów VII i VIII-ych nieposzerzone.

Lek. Paweł Szadkowski

Opis badania MRI jest prawidłowy. Sugeruję udać się z wynikiem do lekarza prowadzącego (neurologa) w celu interpretacji klinicznej i ustalenia dalszego postępowania.