Co znaczą moje wyniki USG piersi?

Witam. Bardzo proszę o pomoc.... W wyniku USG piersi mam taki opis badania: ...w piersi lewej nw kwadracie wewnętrznym przyśrodkowym zmiana o spikularnym charakterze 15mm-CA susp. BIRADS 4. Zmian ogniskowych obustronnie nie stwierdza się. Okolice zabrodawkowe wolne. Doły pachwowe bez zmian patologicznych. Natomiast na skierowaniu do poradni chirurgii onkologicznej mam diagnozę: CA. MAMMAE SIN. SUSP. Bardzo dziękuję za każde wyjaśnienie.

Lek. Paweł Szadkowski

Skierowanie podaje: Podejrzenie raka sutka lewego. Zmiana znalezina w obrazie usg może być zmianą nowotworową, dlategk dostała Pani skierowanie do Poradni, w celu dalszej diagnostyki.