Co znaczą nerki o ektopowym położeniu w miednicy mniejszej?

Jestem w ciąży obawiam się o moje nerki ponieważ jedną mam o ektopowym położeniu w miednicy mniejszej w lini srodkowej ma długość 80 mm Czy mam powody do obaw? boję się ze dziecko będzie ją usciskało i mogą byc problemy ? A czy mogę rodzic naturalnie nie przeszkadza ona w niczym ?

Lek. Tomasz Budlewski

Napewno konieczna odpowiednia kontrola i ew działanie. Aby moc coś więcej powiedzieć konieczna jest ocena przez lekarza urologa po zapoznaniu się dokładnego umiejscowienia nerki w szcegolnosci odnośnie macicy