Co znaczą nerki prawidłowej wielkości, o zachowanej strukturze korowo-rdzeniowej?

kobieta lat 25 Proszę o interpretację wyniku badań. Opis badania tomografii komputerowej jamy brzusznej Nerki prawidłowej wielkości, o zachowanej strukturze korowo-rdzeniowej, bez zastoju. W nerce prawej torbiel wielokomorowa wielkości ok. 48 x 68 x 57 mm z drobnymi przyściennymi zwapnieniami, modeluje i uciska miąższ nerki. W górnym biegunie tej nerki drobna torbiel korowa wielkości ok. 4 mm. W nerce lewej torbiel wielokomorowa wielkości ok. 18 x 16 x 16 mm. Nerka lewa bez ewidentnych złogów

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki powod powyższego badania? Sadze ze wskazana jest wizyta u urologa i lub nefrologa. A jak się prezentują badania z krwi ?